Úvod O společnosti Podporujeme

Podporujeme

Společnost RAVOS, s.r.o. patří mezi společnosti, které se snaží podporovat, v rámci svých možností, dění v provozovaném regionu. V rámci skupiny Veolia Voda ČR spolupracuje nejčastěji na projektech ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia.

Voda pro Afriku

V rámci skupiny a ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia se společnost zapojila do projektu Voda pro Afriku, který realizuje společnost Člověk v tísni a který pomáhá získat prodejem karaf finance na opravy studní a vrtů v Etiopii.

MiNiGRANTY 

Díky těmto projketům mohou zaměstnanci společnosti získat finanční podporu pro veřejně prospěšné projekty, na jehož realizaci se jako dobrovolníci podílejí. Mnozí zaměstnanci firmy jsou aktivními členy nejrůznějších občanských sdružení a spolků nebo sympatizují s charitativními projekty neziskových organizací a tímto způsobem mohou přispět k získání prostředků pro širokou řadu aktivit

 

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS