Úvod Import Články Aktuality Nový způsob vyřizování žádostí o existenci sítí

Nový způsob vyřizování žádostí o existenci sítí

Nový způsob vyřizování žádostí o existenci sítí

3. červenec 2017

RAVOS, s.r.o. pro své zákazníky připravil nový způsob vyřizování Informace o existenci inženýrských sítí.

V současné době všichni budoucí stavebníci, investoři nových podzemních zařízení a jiní zájemci podávali žádosti o zákres sítí v jejich zájmovém území na předtištěném formuláři, který předávali osobně na vodárně nebo jej zasílali jako přílohu e-mailové zprávy. Vyřízení jejich žádosti se tak pohybovalo v řádu několika dnů podle množství přijatých žádostí.

Nová aplikace zjednoduší a zrychlí podání, zpracování a vyzvednutí informace o výskytu vodohospodářských zařízení.

Co bude žadatel k podání žádosti potřebovat? Pouze přístup na internet z PC. Žádost vyplní na webových stránkách společnosti RAVOS, s.r.o. Nebude se muset osobně dostavit do vodárny, ušetří si čas a náklady na cestu. Na webových stránkách společnosti, v kteroukoli dobu, vyplní jednoduchý formulář žádosti a vyznačí v mapě zájmové území, které bude předmětem jeho zájmu. Jeho žádost pak odsouhlasí operátor společnosti a žadateli bude na jeho e-mailovou adresu odeslán odkaz, na kterém si vyzvedne zpracovanou elektronickou verzi Informace o existenci sítí ve formátu PDF.

  • V případě, že si žadatel nebude vědět rady s vyplněním formuláře nebo bude potřebovat s něčím poradit či pomoci ohledně existence sítí, je k dispozici technický pracovník -  Ing. Ondřej Sklenář (tel. 313 521 038, ondrej.sklenar@ravos-sro.cz).

Žádost je k dispozici na této adrese: https://zadosti.ravos-sro.cz/

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS