Úvod Import Články Aktuality Bazény napouštějte s největší opatrností

Bazény napouštějte s největší opatrností

Sezóna napouštění bazénů je tu.

22. květen 2017

Majitelé zahradních bazénů buďte opatrní při jejich napouštění. Neopatrným napouštěním bazénů může dojít k náhlému zrychlení průtoku dopravované vody potrubím a tím k možnému stržení železitých usazen

Veřejný vodovod není určen k napouštění bazénů. V případě, že jej chcete využít k napuštění bazénu, napouštějte opatrně. Vodovodní kohoutky otevřete pouze tak, jako když odebíráte vodu pro jiné účely. Prudké nárazové otevření kohoutků zpravidla zapříčiní zkalení vody.

Upozorňujeme spotřebitele, že v každé zákaznické smlouvě je uvedena maximální denní spotřeba vody. Jejím nárazovým překročením, například při rychlém napuštění bazénu, pak spotřebitel může způsobit nečekané zhoršení kvality vody nejen sobě ale i sousedům.

Zaručenou cestou pro dosažení stoprocentně kvalitní vody a rychle napuštěného bazénu je dovoz vody cisternou od společnosti RAVOS. Odpovědi na dotazy k dovozu vody či kontakt na kompetentní osoby lze získat na telefonním čísle 840 111 116. Případně přímo v zákaznickém centru společnosti.

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS