Úvod Aktuality RAVOS pomáhá nejen seniorům

RAVOS pomáhá nejen seniorům

RAVOS pomáhá nejen seniorům

17. duben 2020

Rakovnická vodárenská společnost  spustila službu pro své bývalé zaměstnance, kteří jsou v seniorském věku a patří v době současné pandemie do nejvíce ohrožené skupiny obyvatelstva.

Vodárny jim nabízí nákup a dovoz potravin, hygienických potřeb a léků. „Jsme si vědomi současné vážné situace s pandemií koronaviru a tak chceme našim bývalým zaměstnancům ulehčit v této mimořádné situaci a současně jim tím také poděkovat za práci, kterou pro naše vodárny odvedli,“ říká k nové službě Hynek Kloboučník, ředitel společnosti.

Předávka probíhá bez osobního kontaktu podle epidemiologických pravidel, aby se tak minimalizovalo riziko nákazy. Rozvoz je zcela zdarma. „Našim bývalým zaměstnancům nabízíme i asistenci při vyřízení důležitých záležitostí každodenního života, např. zajištění léků, aby nyní omezili pohyb venku v co největší míře,“ dodává k rozvozové službě Hynek Kloboučník.

Zaměstnanci vodáren také iniciovali finanční sbírku, její výtěžek byl předán Římsko-kalolické farmosti v Rakovníku. "V současné nelehké době je vzájemná pomoc neocenitelná a věříme, že peníze budou sloužit těm nejvíce potřebným" uzavírá ředitel RAVOSu.

Ing. Martina Medňanská
Manažerka zákaznického útvaru

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS