Úvod Aktuality RAVOS doporučuje - aktivujte si službu SMS INFO

RAVOS doporučuje - aktivujte si službu SMS INFO

RAVOS doporučuje - aktivujte si službu SMS INFO

17. březen 2020

Aktuální informace jsou v kritických chvílích velmi důležité. Proto vodárny doporučují všem zákazníkům aktivaci služby SMS-INFO.

Díky této službě dostávají uživatelé na svůj mobilní telefon zdarma informace o všem podstatném, co se vody na rakovnicku týká. K přístupu ke službě SMS-INFO je nutná pouze registrace. Zájemci si službu mohou objednat přes webové stránky ravos-sro.cz (https://portal.ravos-sro.cz/smsinfo), zákaznické linky 601 278 278 nebo 840 111 116 nebo zasláním sms zprávy s textem VEOLIA na číslo 720 001 112.

SMS-INFO nabízí následující informace:
• významné plánované odstávky vody
• velké havárie vodovodního a kanalizačního potrubí v lokalitě, které by mohly na delší dobu omezit odběratele v odběru pitné vody nebo v odkanalizování
• výjimečné provozní události s možným dopadem na zdraví a bezpečnost obyvatel (povodně, intoxikace pitné vody ve veřejném vodovodu apod.)

Zákazníci také mohou sledovat webové stránky www.ravos-sro.cz, kde jsou informace o výlukách ve speciální sekci. Info o haváriích běží v režimu on-line včetně upřesnění, zda mají vliv na dodávky pitné vody a lokalitě, kde jsou případně umístěny cisterny s náhradním zásobováním. Vše je dostupné i na google mapách.

Ing. Martina Medňanská
Manažerka zákaznického útvaru

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS