Úvod Aktuality Finanční dar pro Masarykovu nemocnici v Rakovníku

Finanční dar pro Masarykovu nemocnici v Rakovníku

Finanční dar pro Masarykovu nemocnici v Rakovníku

20. duben 2020

S nápadem peněžité podpory rakovnické nemocnice přišli zaměstnanci vodáren v Rakovníku.

Dar_foto2

Finanční dar ve výši 100 000 korun předali zástupci Rakovnické vodárenské společnosti Masarykově nemocnici v Rakovníku. Peníze jsou primárně určené pro nákup zdravotnického vybavení pro personál v první linii.  Ředitel společnosti Hynek Kloboučník  k tomuto kroku dodal: "Dar je určen na opatření proti COVID -19. Nicméně vnímáme, že "běžná klasická péče" o nemocné, která je nyní utlumená, je dnes minimálně stejně  důležitá, než samotná opatření proti čínskému viru. Jinými slovy, "nemocnice" ví sama nejlépe, jak s danými prostředky náloží a my jim tímto za vše děkujeme."


Sama vodárenská společnost přitom velmi uvítala pomoc od subjektu, který vodárnám dodal roušky. "Sami jsme měli krátké mezidobí, kdy jsme pomoc potřebovali. Zde nám velmi pomohl Domov Ráček, který nám dodal ušité roušky. Tímto bych jim chtěl ještě jednou poděkovat a my tu pomoc teď zase posíláme dál..." upřesnil Hynek Kloboučník.

Ing. Martina Medňanská
Manažerka zákaznického útvaru

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS