Úvod Aktuality Provoz ZC RAVOS mezi svátky

Provoz ZC RAVOS mezi svátky

Provoz ZC RAVOS mezi svátky

9. prosinec 2020

Zákaznické centrum Rakovnické vodárenské společnosti  bude v letošním roce otevřeno do pondělí 21. prosince do 15:00 hodin - pouze po předchozím objednání.

Na setkání se zákazníky v Novém roce 2021 se pracovnice zákaznického útvaru budou těšit do pondělí 4. ledna, kdy ZC otevřou po svátcích poprvé.

Pro záležitosti, nevyžadující osobní návštěvu zákaznického centra (úpravy záloh, hlášení odečtů, požadavky na informace o platbách a podobně)  doporučujeme využít nepřetržitou zákaznickou linku, případně je možné zaslat svůj požadavek emailem na adresu info@ravos-sro.cz.

Další možností je aktivace Zákaznického účtu, který si může odběratel zřídit na webovém portále portal.ravos-sro.cz. Zabezpečený zákaznický účet umožní okamžitý přístup k informacím, jako jsou třeba informace o smlouvě a odběrateli, přehled spotřeby a její grafické znázornění, informace o provedených odečtech, přehled faktur a vyúčtování, mapa aktuálních odstávek a havárií, přehled důležitých kontaktů dodavatele vody nebo celkový přehled zadaných požadavků. Účet také nabízí možnost platby záloh a faktur on-line, možnost změny nastavení úhrady faktur a změny výše záloh, lze provést změnu adresy, je zde možné také nahlásit samoodečet, registrovat se k bezplatné službě SMS info, rezervovat si on-line schůzku na zákaznickém centru nebo využít E-podatelnu pro podání reklamací, podnětů, žádostí či dotazů.

Zákaznický účet je možné také používat v mobilní aplikaci, která je připravena volně ke stažení jak v internetovém obchodu Google play pro zařízení se systémem Android, tak v App store pro zařízení se systémem iOS.

Jménem společnost RAVOS, s r.o. přejeme klidné prožití vánočních svátků a příjemně stráveného Silvestra.

Ing. Martina Medňanská
Manažerka zákaznického útvaru

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

 

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Kvalita pitné vody v mapách

Máte zájem vědět jaká je kvalita vody přímo ve Vaší lokalitě? Připravili jsme pro Vás přehlednější způsob zobrazení kvalitativních ukazatelů dodávané pitné vody.

Mapa k nahlédnutí zde: Kvalita vody RAVOS