Úvod O společnosti Volná místa

Volná místa

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:        ELEKTRIKÁŘ

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             ČOV Rakovník, provozované objekty

PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek

SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

DATUM NÁSTUPU:                       dle dohody - ihned

BENEFITY:

příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy;  příspěvek na penzijní připojištění; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • Montáže a servis elektro, MaR a řídicí systémy na provozovaných objektech
  • Údržba, obsluha a prevence elektrických zařízení

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Vyučení v oboru elektro
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice – vyhláška 50/1978 Sb., minimálně § 6
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Praxe a uživatelská práce na PC výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný životopis elektronicky na email 4gsyQOQjWoBCMchgT-M, nebo poštou na adresu: RAVOS, s.r.o., Frant. Diepolta 1870, 269 01 Rakovník

Zákaznická linka

840 111 116

nebo

601 278 278

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.